26. Sidi Péter 620,5
8. Zwickl-Veres Kata 80,4 (416,7)
27. Miskolczi Julianna 410,6

A magyar csapat

2015. június 21. Sportlövészetre éppen hogy csak alkalmas körülmények között rendezték meg az 50 méteres férfi puska összetett versenyszámot. A szél ereje olykor elérte az 50 km/h sebességet. Ennek következtében az eredmények körülbelül 20 körrel elmaradtak a vártnál. A döntőbe jutástól Sidi Péter három, Péni István kilenc körrel maradt el. A gyorstüzelő pisztolyos Jambrik István teljesítménye sajnos nem volt elégendő a döntőbejutáshoz és végül a 18. helyen végzett.

2015. június 20. A tegnap megkezdett 25m pisztoly női versenyszám a mai napon fejeződött be. Sajnos a döntőbejutás sem Tobai-Sike Renátának sem Csonka Zsófiának nem sikerült.

2015. június 19. Megszületett a magyar csapat első érme. Bognár Richárd kiváló eredményt ért el a duplatrap versenyszám alapversenyében és a döntő első részében is, amivel kiharcolta az aranymeccs jogát. Itt az orosz versenyző sajnos néhány koronggal jobb teljesítményt nyújtott, így meg kellett elégedni az ezüstéremmel. A legfájobb azonban az olimpiai kvóta közelsége volt. Zwickl-Veres Kata az 50m puska 3 testhelyzet versenyszámában a 24. helyet szerezte meg.

2015. június 18. Szeles napra ébredtek a sportolók ma bakuban. Ez meg is látszott a férfiak 50 méteres puska fekvő versenyszám eredményein. Körülbelül tíz körrel maradtak el az eredmények egy szélcsendes naphoz képest. Sidi Péter a gyengébb számában derekasan helyt állt és mindössze hat tized körrel maradt le a döntőröl. Ezzel a 11. helyen végzett.

2015. június 17. Ma reggel a légpisztolyos nők álltak lőállásba. A magyar színeket Nemes Adrienn és Csonka Zsófia képviselte. A döntőbe kerüléshez 385 kör lett volna szükséges, amit a lányok nem tudtak teljesíteni. Izgalmasan alakult a férfi trap második versenynapja. Szollár András két koronggal Hegyi Norbert három koronggal maradt el a döntőbejutástól. A fináléhoz maximum három korongot hibázhattak volna 125-ből!;

2015. június 16.  A mai napon a légpuskás nők és férfiak versenyszámában avattak bajnokot. Péni István remek teljesítményt nyújtott és mindössze egy tized körrel maradt le a döntőről. Ezzel a kilencedik helyet szerezte meg a magyar csapat legfiatalabb versenyzője. Sidi Péter a 26. helyen zárt. A nőknél Zwickl-Veres Kata kitűnő eredménnyel az első helyen jutott a döntőbe , ahol 80,4 körös teljesítményével a 8. helyet szerezte meg. Miskolczi Julianna ebben a versenyszámban a 27. helyen végzett. Mind Zwickl-Veres Katának, mind Péni Istvánnak hajszálon múlott az olimpiai kvóta megszerzése. Teljesítményükhöz szívből gratulálunk!